Viņi ir paraugs visai pilsētai! Ādažos jaunieši palīdz vietējiem policistiem aizturēt dzērājšoferi

12 komentāri
Viņi ir paraugs visai pilsētai! Ādažos jaunieši palīdz vietējiem policistiem aizturēt dzērājšoferi

Ādažos daži jaunieši kļuvuši par paraugu visai pilsētai, jo palīdzējuši vietējiem policistiem aizturēt piedzērušos šoferi, kurš plosījies pa šaurajām ieliņām, apdraudot sevi un citus.

Pa Ādažiem dzērumā braukā kāds “Volvo” šoferis un vairākas reizes jau izraisījis avārijas situācijas – šādu ziņojumu no apkārtnes jauniešiem vietējais policijas iecirknis saņēma pirms pāris dienām. Kā izrādās, ziņotāji pārkāpējam pat sekojuši.

Jaunieši nepārtraukti uzturējuši sarunu ar policijas darbiniekiem un informēja par “Volvo” automašīnas kustības virzienu. Vienā no pilsētas stāvlaukumiem automašīnas kustība bloķēta un sagaidīti policijas darbinieki.

Precizējot uz vietas visus apstākļus, policisti pārliecinājušies, ka izsaukums nav nekāds joks. Noskaidrots, ka pie automašīnas stūres sēdies kāds 30 gadus vecs vīrietis. Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija.

Likumsargiem ir pamatotas aizdomas, ka ar vienu lietvedību notikušais vēl nebeigsies. Būs jāatbild arī par sveša īpašuma bojāšanu. Attiecīgā automašīna bijusi apskādēta, tādēļ policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuriem ir informācija par objektiem, kas varētu būt apskādēti automašīnas ceļā. Ādažu pašvaldības policistus var sazvanīt pa tālruni 67997005.

12 komentāri