Viņas ķermenis tika “aizmests” dažus desmitus metru uz priekšu – dzērājšoferis Bolderājā nāvējoši notriec gājēju

3 komentāri
Viņas ķermenis tika “aizmests” dažus desmitus metru uz priekšu – dzērājšoferis Bolderājā nāvējoši notriec gājēju

Bolderājā brīvdienās kāds pārgalvīgs šoferis ar “Volkswagen” apvidus auto izraisīja smagu avāriju un nogalinājis kādu sievieti, kas šķērsoja ielu uz gājēju pārejas.

Sestdien ap pusnakti automašīnu plūsma Parādes ielā, Bolderājā, nebija pārāk liela, taču incidents, kas izvērtās lielā traģēdijā, kārtējo reizi apliecināja, ka šoferiem, kuri pie automašīnu stūres sēžas alkohola reibumā, uz ceļa var gadīties jebkas, pat cilvēks, kas šķērso ielu atļautā vietā, proti, uz gājēju pārejas.

To, ka notriekta sieviete, pirmie atskārtuši vietējie, kas tobrīd atradušies netālu. Izdzirdējuši stipru blīkšķi, kam sekojis kliedziens. Troksnis apkārtējiem licis atskatīties, un pavēries patiešam biedējošs skats. Melns ”Voklswagen Touareg”, itin nemaz nebremzējot, noslaucījis gājēju no ceļa. Pēc sadursmes viņas ķermenis aizlidojis dažus desmitus metrus uz priekšu un piezemējies turpat uz asfalta.

Cilvēki esot centušies sievietei sniegt pirmo palīdzību, bet pārgalvīgais šoferis izvilkts no mašīnas un viņam atņemtas aizdedzes atslēgas. Cietušās veselības stāvoklis nav bijis daudzsološs. Smago traumu un asiņošanas dēļ iestājusies bezsamaņa.

Diemžēl uz notikuma vietu atbraukušie ārsti vairs nav varējuši palīdzēt, konstatēta nāve. ”Volkswagen” apvidnieka vadītājs nonācis policistu automašīnā, un šoferim veikta alkohola pārbaude. Noskaidrojies, ka vīrietis pie spēkrata stūres bijis 2,19 promiļu reibumā. Avarējusi automašīna nonākusi policijas stāvlaukumā, pašu pārgalvi likumsargi aizveduši uz iecirkni.

“Par izdarīto viņam jāiedod kādi 15 gadi. Esmu vadītājs ar 35 gadu stāžu, esmu izbraukājis visu Eiropu. (DP: Bet tikai cietums, nekas cits viņam nepienākas?) Vai giljotīna, viss. Viņš ir slepkava, savas paaudzes slepkava,” uzskata stāsta vietējais iedzīvotājs.

Par negadījumu ir uzsākts kriminālprocess pēc panta par transportlīdzekļa vadīšanu apreibinošu vielu ietekmē, pastiprinošos apstākļos, proti, ja incidentā gājis bojā cilvēks. Šobrīd policisti vēl nav noskaidrojuši bojāgājušās personību, zināms tikai tas, ka tā ir aptuveni 50 gadus veca sieviete.

Likumsargi lūdz atsaukties negadījuma lieciniekus, kā arī iespējamos bojāgājušas radiniekus, lai palīdzētu izmeklēšanai. Lietderīgu informāciju var sniegt jebkurā policijas iecirknī vai zvanot pa tālruni 26653627 vai 110.