“Viņa vienkārši ”izlidoja ārā”.” Deglava ielā uz gājēju pārejas notriec pensionāri

4 komentāri
“Viņa vienkārši ”izlidoja ārā”.” Deglava ielā uz gājēju pārejas notriec pensionāri
EKRĀNUZŅĒNUMS

Otrdienas vakarā Rīgā, Pļavniekos, uz gājēju pārējas notika negadījums. Tur kāds vadītājs notrieca pensionāri, kura šķērsoja brauktuvi. Kā stāsta šoferis, viņš sievieti ieraudzīja pēdējā brīdī un nepaguva laikus nobremzēt.

Ap plkst. 17.00 pievakarē kāda sirma kundze pa gājēju pāreju šķērsoja brauktuvi Augusta Deglava ielā, netālu no simtu sešdesmit ceturtā nama. Brīdī, kad sieviete atradās pārejas vidū, viņu notrieca ”Honda” apvidus auto. Cietusī nokrita, bet vadītājs uzreiz apstājās un skrēja pie kundzes, paralēli zvanot glābšanas dienestam.

“(DP: Viņa izskrēja vai lēnā gaitā šķērsoja ceļu?) Viņa vienkārši ”izlidoja ārā”. Viņa uz rokām nesa vairākas kastes, tāpēc viņa neredzēja neko priekšā. (DP: Viņa tās kastes nesa?) Jā, viņa, neskatoties uz ceļu, vienkārši ”lidoja”. Autobuss pabrauca garām, es braucu ceļam šajā pusē, uzreiz aiz autobusa. Viņa uzreiz man sānā ieskrēja, es pat noreaģēt nepaspēju,” stāsta ”Honda” autovadītājs.

Mediķi ieradās dažu minūšu laikā, turklāt avārijas vietā piestāja arī speciālā ārstu brigāde, kas izbrauc tikai uz smagiem gadījumiem. Notriektā sieviete uzlikta uz nestuvēm un iecelta mediķu automašīnā. Apskates laikā sirmajai kundzei konstatētas smagas politraumas un veselības stāvoklis novērtēts kā smags. Situāciju skaidros policija, lai izvērtētu negadījumā iesaistīto rīcību.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā