“Viņa turējās pie mašīnas, nevarēja kājās nostāvēt!” Apreibusi sieviete ietriecas mācību automašīnā

6 komentāri
“Viņa turējās pie mašīnas, nevarēja kājās nostāvēt!” Apreibusi sieviete ietriecas mācību automašīnā
EKRĀNUZŅĒMUMS

Otrdien, 26. februārī, kāds autoskolas instruktors pasniedza mācību stundu kursantei, kas vadīja automašīnu pa Jelgavas ielām. Pēkšņi no aizmugures mācību auto tika iedragāts, un pasniedzējs ieraudzīja, ka avārijas izraisītāja knapi spēj izkāpt no automašīnas, turklāt turas pie tās, lai nenokristu.

Bija skaidrs, ka sieviete atrodas pamatīgā reibumā, tāpēc nācās steigšus izsaukt policiju.

Autoskolas kursante, uzmanīgi sekojot ceļu satiksmes noteikumiem un instruktora norādēm, vēlējās nogriezties Lielās un Dambja ielas krustojumā, līdz pēkšņi kāda sudrabotas “Toyota” šofere ietriecās mācību automašīnas aizmugurē. Gunārs izkāpa no spēkrata un devās aprunāties, taču saprata, ka nekāda saruna ar vadītāju tomēr nesanāks.

Autoskolas instruktors uz notikuma vietu izsaucis Valsts policiju. Sieviete gan atteikusies notikuma vietā veikt alkohola pārbaudi. Ceļu policiju piedzērušos dāmu transportēja uz slimnīcu, kur reibumu iespējams pārbaudīt ar citām metodēm. Sieviete ārstniecības iestādē sacēlusi traci, pēcāk viņu nācās nogādāt atpakaļ uz avārijas vietu, lai noformētu protokolu par nepakļaušanos policijai.

Ņemot vērā, ka aizturētā nesadarbojās ar likumsargiem, nav zināms, cik promiļu stiprā reibumā sieviete pie stūres sēdusies. Policisti tāpēc formēja pārkāpumu par atteikšanos no alkohola koncentrācijas pārbaudes, kas paredz bargu naudas sodu un tiesību atņemšanu.