Viņa plānus izjauca aculiecinieki: dzērājšoferis izraisa avāriju un mēģina “notīt makšķeres”

Pievienot komentāru
Viņa plānus izjauca aculiecinieki: dzērājšoferis izraisa avāriju un mēģina “notīt makšķeres”
EKRĀNUZŅĒNUMS

Rīgā kāds piedzeries šoferis pēc avārijas izraisīšanas mēģinājis ”pa kluso” aizbēgt no notikuma vietas, izsaucot evakuatoru. Pārkāpēja plāniem patraucējuši vērīgi aculiecinieki, kas pamanījuši kaut ko nelāgu un laikus izsaukuši policistus. Taču, kad likumsargi sasnieguši galamērķi, pārkāpējs aizbēdzis.

Šis ceļu satiksmes negadījums palēkā ”Audi” šoferim, kas Nīcgales ielā aizķēris ceļmalā novietotu “BMW”, iespējams, būtu beidzies ar simbolisku naudas sodu un turpmākas atlīdzības darbības būtu bijušas apdrošinātāju kompetencē.

Taču necilais atgadījums noslēdzies ar vairāku policistu iesaisti, bet avarējušais ”Audi” nonācis likumsargu autostāvvietā. Par izšķirošu faktoru spēkrata arestam bijis tas, ka šoferis incidentu vēlējies noklusēt. Aculiecinieki, kas manījuši sadursmi, atklāj, kādēļ četru cilvēku kompānija no ”Audi” spēkrata pieņēmusi lēmumu pēc iespējas ātrāk “notīt makšķeres”.

Tā kā incidents noticis īsi pirms pulksten divpadsmitiem dienā, bez Artūra bijuši arī citi liecinieki. Cilvēki kopā sagaidījuši policistus un norādījuši virzienu, kur devusies kompānija. Likumsargi bēdzējus panākuši Nīcgales ielas galā, un tie sākotnēji kategoriski nolieguši jebkādu saistību ar avarējušo ”Audi” spēkratu.

Četrotne uzaicināta piesēst policijas auto, liecību un paskaidrojumu sniegšanai. Liecinieku sniegtās informācijas dēļ likumsargi aizturēja divus cilvēkus, kādu sievieti un vīrieti. Lai noskaidrotu, kurš no abiem avārijas brīdī vadījis auto, policistiem bija jāpiepūlas, jo aizturētie līdz pēdējam negribēja atzīties.

Šobrīd zināms, ka īstais ”Audi” šoferis ir noskaidros, taču policisti viņa identitāti neatklāj. Likumsargi piebilst, kā saistībā ar incidentu ir uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā un bez autovadītāju tiesībām. Dzērājšoferim būs ne tikai jāizcieš sods, bet arī jākompensē “BMW” īpašniecei nodarītie zaudējumi.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā