“Viņa visa drebēja. Pašam arī riebīga sajūta.” Siguldā 80 gadu veca kundze izraisa avāriju ar baļķvedēju

12 komentāri

Vidzemes šosejas un Pulkveža Brieža ielas krustojumā Siguldā pirmdien kāda 80 gadus veca autovadītāja neievēroja baļķvedēju, kas virzījās pa galveno ceļu, un notika spēcīga sadursme. Sievietes “Opel” nonāca grāvī, un, lai to izvilktu, bija nepieciešama ugunsdzēsēju palīdzība.

Krustojumā pie tirdzniecības centra ”Šokolāde” Siguldā pirmdien ap vieniem dienā strādāja vairākas operatīvo dienestu brigādes. Ceļu satiksmes negadījumā bija iekļuvusi aptuveni astoņdesmit gadus veca kundze, kas, vadot automašīnu ”Opel”, ietriecās smagās automašīnas sānā.

“Braucu pa galveno ceļu Rīgas virzienā. Luksofors nedarbojās. Un tante kā triecās, ietriecās man sānos. Un pirms manis viena mašīna aizbrauca, laikam domāja, ka darbojas [luksofors] un ietriecās,” stāsta avārijā iekļuvušā baļķvedēja šoferis Kārlis, kurš apgalvo, ka abiem pie stūres sēdošajiem redzamība uz ceļa negadījuma brīdī bija apgrūtināta. “Jā, viņai arī saule acīs esot spīdējusi,” saka baļķvedēja vadītājs.

”Opel” spēkrats tika iegrūsts grāvī, un tā vadītāja triecās pret stūri. Kārlis steidzās pie kundzes, lai palīdzētu viņai izkļūt no automašīnas. “Izskrēju, uzreiz skatījos, kas tantei. Viņa drebēja visa. Pašam jau arī riebīga sajūta,” saka Kārlis.

Sieviete tika nogādāta slimnīcā, lai veiktu veselības pārbaudes. Kārlis nekādus ievainojumus neguva. Pēc aptuveni piecpadsmit minūtēm ieradās ugunsdzēsēji, lai izvilktu sadragāto ”Opel” no grāvja un sakoptu ielas braucamo daļu.