Vietējie par no ezera izvilkto nogrimušo auto: vadītājs varētu būt bijis alkohola reibumā vai nav pazinis apkārtni

1 komentārs

Pirmdienas, 13. septembra, rītā ugunsdzēsēju palīdzība bija nepieciešama Jaunolainē, kur vietējā ezerā atrasta nogrimusi automašīna, vēsta TV3 Ziņas.

Sarkans automašīnas jumts, kas gozējās Mežezera vidū, šorīt pārsteidza vairākus garāmgājējus. Lai noskaidrotu, vai nogrimušajā spēkratā neatrodas cilvēki, un lai izvilktu mašīnu no vietējo iemīļotās peldvietas, aculiecinieki izsauca glābējus.

Lasi vēl: Jaunolainē no ezera izcelta nogrimusi automašīna

Agris Asups, VUGD Rīgas reģiona pārvaldes 1. daļas komandieris

“Plkst. 8.39 tika saņemts izsaukums uz Mežezeru, kur ezerā atradās automašīna. (..) Ierodoties notikuma vietā, glābēji uzsāka darbus, pārbaudīja, ka automašīnā neatrodas cilvēki, un ar virves palīdzību auto tika nogādāts krastā.”

Pie ezera sastaptie atpūtnieki bija pamanījuši, ka aizdedzē ir automašīnas atslēgas, tādēļ spriež, ka vadītājs, iespējams, bijis alkohola reibumā vai nav pazinis apkārtni.

Kāda vietējā iedzīvotāja zināja teikt, – pēc Jaunolaines pievienošanas Olaines pagastam pa iepriekš samērā mazlietoto ceļu sāka braukt vairāk spēkratu, kuri iepriekš te nav devušies. Lai gan uz ceļa ir norādes par to, kāds tas ir, ja brauc tumšā laikā, var nepamanīt tādu kā iebrauktuvi. Līdz ar to varēja būt, ka kāds, nepazīdams apkārtni, turpināja braukt pa ceļu un iebraukt iebrauktuvē, stāsta vietējā iedzīvotāja.

Tāpat viņa neizslēdz, ka vadītājs varētu būt bijis arī reibuma stāvoklī.

Uz notikuma vietu atbraukušie likumsargi stāsta, ka, pēc sākotnējās informācijas, automašīna bija novietota pie ezera ierīkotajā stāvvietā un ūdenstilpē ieripojusi pati.

Lasi vēl:

1 komentārs