Viesstrādnieki no Moldovas “ballīti” Plakanciemā pabeidz policijas sabiedrībā

0 Komentāru
Viesstrādnieki no Moldovas “ballīti” Plakanciemā pabeidz policijas sabiedrībā
Foto: ekrānšāviņš no video / Degpunktā

Kāda viesstrādnieku kompānija no Moldovas, visticamāk, jau ir iegaumējusi Ķekavas pusē patrulējošo policistu sejas, jo mēneša laikā vīriem jau otro reizi uzdzīve beidzas kārtības sargu sabiedrībā.

Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) inspektori Plakanciema pievārtē nesen sastapušies ar kādu kompāniju, kas aptuveni pirms mēneša jau bija nonākusi kolēģu rokās un ar savu veikumu pat paspēja pagozēties “Degpunktā”.

Ja janvāra nogalē šie vīri pieķerti, velkot spēkratu, kura šoferis bijis vairāku promiļu reibumā un nav pat atminējies, kā ticis pie auto, tad šoreiz situācija bijusi daudz ikdienišķāka, jo viss bariņš saspiedies vienā auto.

Patruļas laikā policisti pie degvielas uzpildes stacijas pamanīja vīriešus, kuri, turot rokās alkohola pudeles, iesēdas automašīnā un uzsāka braukšanu. Jau pēc transportlīdzekļa apturēšanas varēja pamanīt, ka tās vadītājs ir reibuma stāvoklī. To apstiprināja arī alkometrs – 2 promiles.

Šajā gadījumā gan var teikt, ka pārkāpējam un viņa kolēģiem paveicās, jo policisti viņus nepameta uz nomaļā ceļa. Ņemot vērā faktu, ka āra gaisa temperatūra tobrīd atradās krietni zem -10 grādu atzīmes, vīri sagaidīja, kad kolēģi no ceļu policijas noformē pārkāpuma protokolu, un tad visus nogādāja dzīvesvietā.

0 Komentāru