“Viens no vīriem gulēja asinīs!” Šoferis no Igaunijas sašutis par sadursmi uz Rīgas HES

5 komentāri
“Viens no vīriem gulēja asinīs!” Šoferis no Igaunijas sašutis par sadursmi uz Rīgas HES
TV3 ZIŅAS

Pirmdien bīstama situācija izveidojās pēc negadījuma Salaspils novadā pie Rīgas hidroelektrostacijas. Avarējot divām kravas automašīnām, operatīvie dienesti bija nobažījušies par drošību spēkstacijas tuvumā, jo vienā no “fūrēm” tika vesta sprādzienbīstama krava, ko notikuma vietā apliecināja Latvijas armijas pārstāvji.

Vēlā pēcpusdienā uz apvedceļu pie Rīgas HES steidzās policisti, ugunsdzēsēji un mediķi, jo divu kravas automašīnu sadursmē nopietnus ievainojumus guva divi cilvēki. Tā kā satiksme pēc avārijas tika pilnībā bloķēta, raidījuma “Degpunktā” filmēšanas komandai izdevās sastapt aculieciniekus, kas ar saviem kravas auto palikuši strupceļā, jo apgriezties nav iespējams.

Raivo, šoferis no Igaunijas, kurš negadījuma vietai klāt piebrauca pēc aptuveni piecām minūtēm, redzēja, ka viens no autovadītājiem guļ asins peļķē. Savukārt cits tālbraucējs zināja teikt, ka priekšā avarējusi Igaunijas armijas krava, kuru eskortējis Latvijas Militārās policijas konvojs. Tur, kur brauc konvojs, gandrīz vienmēr uz ceļa ir agresija, un, ja kāds šoferis nevietā sāk apdzīt, sadursme ir neizbēgama, tā uzskata uzrunātie kravas automašīnu šoferi.

Sākumā tika solīts visu novērst divās stundās, taču vēlāk viss krietni ieildzis.

Tā kā igauņu kravā vestas sprāgstvielas, tramīgi HES apkārtnē bija arī apsardzes darbinieki, jo spēkstacija tomēr ir paaugstināta riska objekts.

5 komentāri