Vieglā auto un motocikla sadursmes rezultātā motociklists nonāk slimnīcā

1 komentārs

Rīgas centrā notikusi kāda sāpīga vieglās automašīnas un motocikla sadursme, kā rezultātā slimnīcā nonācis kāds aptuveni četrdesmit gadus vecs vīrietis, vēsta “Degpunktā”.

Īsi pirms plkst. 11 dienā vienai no galvaspilsētas policistu kājnieku patruļām, kurai bija uzticēts pieskatīt Vērmanes dārza apkaimi, nācies doties uz kādu pavisam citādāku notikuma vietu nekā ierasts. Likumsargi sadzirdēja pamatīgu blīkšķi no Kr. Barona ielas puses. Notikuam vietā konstatēta sadursme starp motociklu un automašīnu

Negadījums noticis tieši uz tramvaja sliedēm, tādēļ acumirklī izveidojies arī satiksmes sastrēgums.

Saprotot, ka motobraucējs sadursmē, vai tam sekojošajā kritienā guvis traumas, inspektori uz notikuma vietu izsaukuši neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus. Tāpat ziņa par notikušo nodota ceļu policistiem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā stāsta, ka cietis bija motobraucējs, gūstot krūšu traumu, taču vīrietis bija atbilstoši ekipēts un situācija beidzās salīdzinoši veiksmīgi. Cietušais tika nogādāts slimnīcā mediķu tālākai aprūpei.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Lāsma Greidāne stāsta, ka avārijas dēļ bija apstājusies tramvaja satiksme, tāpēc uz notikuma vietu brauca “Rīgas satiksmes” avārijas brigāde, kas nodrošināja transporta kustības atsākšanu.

Darbu notikuma vietā gan turpinājuši ceļu policisti, kuru uzdevums bija fiksēt visas negadījuma vietā redzamās pēdas, kā arī, avārijā iesaistītā šofera un aculiecinieku liecības.

Ja mediķi atzīs, ka motociklists sadursmē guvis kādas vērā ņemamas traumas, šī lieta tālāk tiks vērtēta kriminālprocesa ietvaros, savukārt, ja vīrietim tik tiešām paveicies, vainīgais tiks noteikts administratīvās lietas ietvaros.

1 komentārs