Vieglā auto un autobusa sadursme radījusi pamatīgu sastrēgumu Mežciemā

1 komentārs

Kāda trolejbusa un automašīnas “BMW” sadursme trešdienas rītā labu brīdi kavēja satiksmi Rīgā, Mežciemā un vienas no dzīvākajām mikrorajona ielām.

Trešdienas rītā, Biķernieku ielā, netālu no krustojuma ar Hipokārta un Ēvalda Valtera ielām, notikusi 3.sērijas “BMW” un trolejbusa sadursme.

Tas radījis pamatīgu sastrēgumu, tādēļ, tiklīdz policisti fiksējuši negadījuma vietā redzamās pēdas, un vadītājs bija sniedzis savu skaidrojumu, sabiedriskā transporta līdzeklis no notikuma vietas devies prom.

Savukārt, “BMW” ceļu vairs nevarēja turpināt. Vieglo auto pilotējusi kāda jauna sieviete, kura sarunā atklāj, ka ir autovadītāja jau vairākus gadus. Šāda kļūme, jeb avārija piedzīvota pirmo reizi.

Par spīti nepatīkamajam notikumam, šofere gan spēj saglabāt mieru un visai pozitīvu skatu uz pārdzīvojumu: “Es braucu no Sergeja Eizenšteina ielas, gribēju braukt riņķī un domāju, ka autobuss brauks pieturā, bet tas turpināja kustību.” Lai arī auto ir pamatīgi apskādēts, viņai un arī autobusa pasažieriem ar veselību viss ir kārtībā.

Visticamāk, jaunkundzes auto nāksies norakstīt lūžņos, kā arī pienāksies simbolisks naudas sods par neuzmanību, savukārt par bojāta trolejbusa remontu parūpēsies civiltiesiskās atbildības apdrošinātāji.