VIDEO! Policijai nākas dzīties pakaļ nopietnā avārijā iesaistītam šoferim

0 Komentāru

Lielvārdes un Ķeguma ielas krustojumā ceturtdien, 19. janvārī, notikusi visai nopietna avārija. Diemžēl vienam no negadījumā iesaistīto automašīnu stūrētājiem, sasistie bleķi un izkaisītās plastmasas nav bijusi gana spēcīga motivācija, lai paliktu notikuma vietā. Kāpēc tā?

Tā kā šis Purvciema krustojums vietējiem jau izsenis ir zināms kā visai bīstama vieta, darba dienas pievakarē tajā ieraugot sasistu Toyota automašīnu, policisti nav bijuši pat tā īsti pārsteigti. Vienīgi, palūkojoties vērīgāk, kļuvis skaidrs, ka krustojumā stāv tikai viens auto, savukārt pie tā redzama manāmi satraukta sieviete. Izrādās, otras avārijā iesaistītās automašīnas šoferis notikuma vietu pametis. Sākas aizbēgušā autovadītāja meklēšana.

Policijas busiņš dodas uz Ķeguma ielu, kur pēdējo reizi redzēts tumši zilais Audi ar aizlauzto aizmugurējo riteni, un šoferis devis gāzi grīdā. Tad seko īss sprints pa Stirnu ielu, un vīri jau tālumā pamanījuši meklēto auto, kas strauji nogriezies uz Biķernieku ielu.

Policijas busiņu sirēnu un mirgojošo gaismu apdullinātajam autobraucējam gan nav bijis daudz laika apdomāties un izdomāt stāstu par to, kurp tad viņš tā steidzies. Kad neveiksmīgais stūrētājs izvilkts no auto un nonācis policistu rokās, atklājies arī iemesls, kādēļ tad viņš centies aizlaisties no avārijas vietas, – tas bijis alkohols.

Papildus visai iespaidīgajam sodam, kādu parasti saņem policistu pieķertie dzērājšoferi, šim kungam jārēķinās arī ar visai nepatīkamu tāmi no apdrošinātājiem – vīrietim no savas kabatas būs jāapmaksā arī visi zaudējumi, kas šajā vakarā nodarīti Toyota īpašniecei.

0 Komentāru