VIDEO: policija Daugavgrīvā tvarsta dzērājšoferi ar melnu “BMW” un suni

0 Komentāru
VIDEO: policija Daugavgrīvā tvarsta dzērājšoferi ar melnu “BMW” un suni

Svētdienas vakarā Daugavgrīvas iedzīvotāji iemūžinājuši kadrus, kas atklāj, kā vietējie kārtības sargi roku dzelžos saslēdz kāda melna 5. sērijas “BMW” šoferi.

Kā izrādās, šā autobraucēja ”medības” sākušās aptuveni pusstundu pirms video tapšanas. Ap plkst. 20.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes dežūrdaļā atskanējis kāda aculiecinieka zvans. Ziņotājs norādīja, ka vīrietis manāmā reibuma stāvoklī devies uz automašīnu, pa ceļam vairākas reizes nokrītot garšļaukus. Tomēr iereibušajam izdevies iekāpt transportlīdzeklī un aizbraukt.

Tomēr neatkarīgi no visai precīzajām norādēm kārtības sargiem notikuma vietā un tās apkaimē tā arī nebija izdevies sastapties ar meklēto auto un tā šoferi. Tādēļ vīri turpinājuši riņķot pa ieliņām, līdz pusstundu vēlāk inspektoriem tomēr uzsmaidījusi veiksme.

Dzērājšoferis ilgāku laiku ignorējis policijas aicinājumu apstāties. Savukārt brīdī, kad bēgošais vadītājs nobraucis no ceļa, viņš padevās.

Tad atklājās, ka inspektoriem apturētais šoferis bijis pat pazīstams, jo šī pati ekipāža vīrieti par braukšanu reibumā bija apturējusi tikai pirms trim nedēļām.

Jāpiebilst, ka automašīnas salonā arī atradās suns, par kuru automašīnas vadītājs nespēja neko komentēt. Tāpēc tika izsaukti dzīvnieku patversmes darbinieki, kuri parūpējās par bez saimnieka palikušo mājdzīvnieku.

0 Komentāru