VIDEO! Kas to būtu domājis!? Pēc izbirušās alus kravas Mūkusalas ielā turp steidz klaidoņi un alus mīļi

5 komentāri

Otrdien, 17. janvāra, pēcpusdienā Mūkusalas ielā vietā, kur tā šķērso Bauskas ielu, no kravas automašīnas “Daf” sāka birt ārā gaišais Lāčplēša alus. Apiņu aromāts notikuma vietā pulcēja arī dažus klaidoņus, kas nekautrējās paķert pa kādai nesaplīsušai pudelei.

Citi labuma meklētāji gan bija pieklājīgāki un bez šofera atļaujas alu neņēma, bet, prasot paķert kādu pudeli, tomēr saņēma atteikumu.

Kas attiecas uz avārijas iemesliem, tad tas ir gaužām vienkāršs – visticamāk, krava bija slikti nostiprināta. Vēl viena versija, – šoferis braucis pārgalvīgi. Viņš pats gan vairāk norāda – ticamāka ir pirmā versija.

Degpunktā: Kāds nogrieza ceļu, vai vienkārši…?
Šoferis: Nē, nu uz pārbrauktuves sakratījās un viss.
D.: Tātad nebija nostiprināts?
Š.: Nu kā – bija nostiprināts.
D.: Vienkārši sāka kaut kā šūpoties?
Š.: Izspieda atbalsta stieni – piekabes atbalsta stieni.

Parasti gan šādas kravas ir apdrošinātas, un šoferim nevajadzētu sevi šaustīt par notikušo, turklāt – ne viņš pirmais ne pēdējais, kam tā gadās, un, ja viņš pats šo kravu nav stiprinājis, tad vainīgie jāmeklē kur citur.

Vīrietim gan ceļu policisti uzrakstījuši administratīvā pārkāpuma protokolu par kravas pārvadāšanas noteikumu pārkāpšanu, taču naudas sods ir relatīvi neliels.

Jāpiebilst, ka izbirušās kravas dēļ notikuma vietā bija slēgta viena Mūkusalas ielas josla, taču lielu sastrēgumu avārija neradīja. Drīzāk auto drūzma izveidojās šoferu dēļ, kuri centās notikušo nofotografēt.

Foto: izbirusī alus krava

5 komentāri