Video: bēgot no policijas, Ērgļos avarē automašīna; cietuši divi cilvēki

5 komentāri
Video: bēgot no policijas, Ērgļos avarē automašīna; cietuši divi cilvēki
Foto: ekrānuzņēmums no video / Valsts policija

Svētdien pirms plkst. 21.00 Ērgļu pagastā kāds tobrīd nenoskaidrots vadītājs ar savu braukšanas stilu apdraudēja satiksmes drošību.

Ceļu policijas patruļa pamanīja norādīto automašīnu un centās veikt tās apturēšanu. Tomēr pēc vairākkārtējām prasībām apturēt transportlīdzekli 1983. gadā dzimušais šoferis uzsāka bēgšanu, informē Valsts policija.

Pakaļdzīšanās ilga vairākas minūtes, līdz automašīnas ”Mazda” vadītājs uz grantēta ceļa posma netika galā ar spēkrata vadību un avarēja.

Ceļu satiksmes negadījumā cieta vadītājs un pasažiere – 1973. gadā dzimusi sieviete. Abi cietušie nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē.

Jāpiebilst, ka sievietei konstatēts reibums – 3,3 promiles. Policijas darbiniekiem radās pamatotas aizdomas, ka arī vīrietis pie auto stūres sēdies alkoholisko dzērienu iespaidā.

”Video materiālā var redzēt, ka vadītājs bieži iebrauc pretējā braukšanas joslā. Tā bija veiksmīga apstākļu sakritība, ka pretī nebrauca kāda cita automašīna. Cietušajiem ir konstatētas smagas traumas, taču iznākums varēja būt letāls. Tāpēc vadītājiem vajadzētu apdomāt, vai bēgšana ir pareizā rīcība un šāda riska vērta,” norāda Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks J. Lūks.