Video atklāj, kā notika avārija pie Zemitāna tilta, kas sabojāja dienu vairākiem šoferiem

Pievienot komentāru
Video atklāj, kā notika avārija pie Zemitāna tilta, kas sabojāja dienu vairākiem šoferiem

Pateicoties kādai “Degpunktā” skatītājai, raidījumam izdevies iegūt ierakstu, kurā skaidri redzams, kā un kādēļ notika avārija, kas pilnīgi noteikti sabojāja dienu vismaz četriem šoferiem.

Piektdien, 4. janvārī, “Degpunktā” jau vēstīja par kādu nepatīkamu ceļu satiksmes negadījumu Aleksandra Čaka un Pērnavas ielas krustojumā, kur rīta pusē iesaistīti četri automobiļi – sniega tīrītājs un trīs vieglās automašīnas.

Pēc šā sižeta noskatīšanās ar raidījumu sazinājās skatītāja Liega, kura savai ziņai pievienoja arī kādā automašīnā uzstādīta video reģistratora ierakstus. Tajos redzami mirkļi tieši pirms šīs avārijas, kā arī visai neveiksmīgā manevra sekas. Ar šo materiālu raidījums devās pie policistiem, kuriem uzticēta avārijas izmeklēšana.

Kā norāda Valsts policijas Satiksmes administratīvo pārkāpumu izskatīšanas biroja priekšnieks Juris Jančevskis, video ieraksta saturs apstiprinot dokumentēto notikumu.

Jančevskis piekrīt, ka, visticamāk, nelaime notikusi pavisam banāla iemesla dēļ, – kravas furgons, kurš laipni palaidis sniega tīrītāju, aizsedzis skatu gan sniega tīrītājam, gan arī sievietei pie “Audi” stūres.