VIDEO! Ādažos jauns šoferis “driftē” pa ielām un nemaz nepamana, ka viņam seko policija

27 komentāri

Sniegotā ziema visā valsts teritorijā radījusi labus apstākļus tiem šoferiem, kuriem izklaides pēc patīk braukt sānslīdēs.

Šādas darbības no ceļu satiksmes viedokļa tiek uzskatītas par bīstamām un agresīvām, un reizēm aktīvākajiem “drifteriem” astē iesēžas policija.

Ādažu pašvaldības policisti regulāri saņem ziņas no iedzīvotājiem par agresīviem šoferiem, kas brauc sānslīdēs un apdraud gājējus, citus auto braucējus un paši sevi. Arī pēdējās dienas nav bijis izņēmums. Turklāt izdevies pieķert kādu gados jaunu šoferi, kurš nemaz nav pamanījis, ka likumsargi viņam seko.

Pieķertais šoferis bijis sēdies pie automašīnas “Volvo” stūres. Pēc materiālu izskatīšanas tiks piestādīts rēķins. Šoferis gan paskaidrojumā norādījis, ka nav vainīgs.

Kā atklāj Ādažu pašvaldības policijas priekšnieks Oskars Feldmanis, policijā tiek saņemtas sūdzības no iedzīvotājiem, ka autovadītāji “driftē”, līdz ar to pašvaldības policija Ādažos tam pievērš pastiprinātu uzmanību.

 

TOP komentāri

 • Kārlis Baumanis
  +50 +46 -4

  Kārlis Baumanis

  Tagad jutīšos daudz drošāk, zinot ka šāds noziedznieks vairs neapdraud kupenas un tukšus stāvlaukumus. 😂😂
 • Baiba Bardišjuna
  +41 +39 -2

  Baiba Bardišjuna

  Labāk ķerat tiesneses, kas pie stūres alkahola reibumā nevis ziemas “baudītājus”. Neizskatās ka jauneklis kādu tajā stajankā apdraud 🤬
 • Madars Krumins
  +33 +29 -4

  Madars Krumins

  Notīrat ceļus tad mašīnas netīšām nesaslīdēs! Ar BMW pa šitiem ceļiem bez sānslīdes nemaz nevar pabraukt...no pieredzes😅

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl