Vētrainas “ballītes” sekas: pēc busiņa avārijas Doles salā kompānija turpat izguļ dzērumu

1 komentārs
Vētrainas “ballītes” sekas: pēc busiņa avārijas Doles salā kompānija turpat izguļ dzērumu

18. augusta pēcpusdienā Doles salā avarējis kāds sarkans “VW Multivan” busiņš. Lai arī garāmbraucēji, par notikušo drīz vien ziņojuši policistiem, vairākiem cilvēkiem no notikuma vietas izdevies aizlaisties. Šobrīd Valsts policijā uzsākta izmeklēšana un likuma sargi meklē ikvienu, iepretim ”Līvu” mājām notikušā negadījuma aculiecinieku, jo ir noskaidrots, ka šajā avārijā cietusi kāda sieviete.

Ap plkst. 17.00 pēcpusdienā, Neatliekamās palīdzības dienesta darbinieki policistiem ziņojuši par ceļu satiksmes negadījumu Doles salā. Garāmbraucošie dakteri ceļā uz slimnīcu, uz kāda nomaļa ceļa bija ievērojuši sarkanu “VW” busiņu, kas bija ietriecies kokā un ap to mīņājušies vairāki cilvēki.

Tikai dažas minūtes pēc šīs ziņas saņemšanas uz avārijas vietu norīkota tuvākā policijas patruļa, kas izrādījušies Salaspils pašvaldības policisti.

Tā kā likuma sargi negadījuma vietā tā arī nesastapa auto stūrētāju, spēkrats vēlāk nogādāts policijas stāvlaukumā un kolēģi nokārtojuši visas ar šo notikumu saistītās formalitātes. Tā šis stāsts varētu arī beigties, ja vien, jau pēc tumsas iestāšanās, likuma sargi nesaņemtu vēl vienu izsaukumu uz to pašu Doles salas apkaimi.

Tā kā vīrs pēc acīmredzot ieilgušās ballītes nespēja orientēties, ne laikā, ne telpā, turklāt šādā stāvoklī patiesi apdraudēja savu veselību un dzīvību, likuma sargi lēmuši, ka iereibušajam nāksies doties līdzi uz galvaspilsētu. Tur šī diena, kurā piedzīvojumu patiesi nav trūcis, kungam beigusies nakts patversmē.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā