Vēlējās atstāt iespaidu uz meitenēm – dzērājšoferis mēģina “stūrēt” ar kājām un sadauza sava šefa auto

0 Komentāru
Vēlējās atstāt iespaidu uz meitenēm – dzērājšoferis mēģina “stūrēt” ar kājām un sadauza sava šefa auto

Kāds dzērājšoferis patiesi pārsteidzis pat pieredzējušus kārtības sargus. Viņš sasitis, ne tikai savu, bet arī divus citus auto, turklāt izdarījis to, jo vēlējies iepatikties dāmām.

Īsi pirms pusnakts Purvciemā patrulējošos policistus apturējis kāds jauneklis, kurš tik tikko bija iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā – viņa busiņš bija atdūries pret diviem Dzelzavas ielas malā novietotiem auto.

Sastaptais vīrietis bijis manāmā reibuma stāvoklī, par ko liecināja viņa nesakarīgā runāšana un grīļošanās. Viņš paskaidroja, ka auto ir atradušās arī divas sievietes, kurām viņš vēlējies parādīt, ka prot vadīt transportlīdzekli arī ar kājām un šādi iekūlies ceļu satiksmes negadījumā.

Acīmredzot mēģinājums iekarot dāmu sirdis beidzies ar sagrāvi, jo abas pasažieres, kurām, par laimi nekas nekaitēja, pēc avārijas devušās prom, kavalieri atstājot, tā teikt, pie sasistas siles. Izrādās, ka arī sasistais auto nav piederējis nevis “kavalierim”, bet gan viņa priekšniekam darbā. Uz notikuma vietu tika izsaukta arī Valsts policijas ekipāža un vīrietim konstatētas 2,65 promiles.

Ņemot vērā faktu, ka neveiksmīgais mēģinājums savaldzināt dāmas noticis ievērojamā alkohola reibumā, visticamāk, papildus policijas noformētajam protokolam un klapatām, kādas jāpiedzīvo dzērājšoferiem, jauneklis saņems ziņu arī no apdrošinātājiem, kuri, visticamāk, vēlēsies piedzīt lielu naudas summu, kas saistīta ar abu sasisto auto remonta izmaksām.

0 Komentāru