Vēl viens “mājas taranētājs” – dzērājšoferis Pārdaugavā ar auto iebrauc sienā

1 komentārs
Vēl viens “mājas taranētājs” – dzērājšoferis Pārdaugavā ar auto iebrauc sienā
Foto: Ekrānuzņēmums

Pēdējos mēnešos iereibuši autovadītāji taranējuši nevienu vien mājas sienu. Šajās brīvdienās, kamēr citi svinēja svētkus, kādam “Opel Astra” šoferim Rīgā slikti beidzās dzeršana un sēšanās pie automašīnas stūres.

Pie vienas no mājas stūriem Nometņu un Olgas ielas krustojumā mētājas ķieģeļi, kas atkrituši no ēkas sienas, un automašīnas riteņa diska dekoratīvā uzlika ar “Opel” simbolu. Sestdien ap plkst. 23:00 šo nekārtību pie mājas atstāja “Opel Astra” šoferis kopā ar savu līdzbraucēju. Pēc avārijas atklājies, ka šoferis spēkratu vadījis, būdams alkohola reibumā.

Iereibušais vadītājs nebūs pamanījis, ka Nometņu ielā ir vienvirziena kustība. Vīrietis no Olgas ielas nogriezies pa kreisi, taču ilgi viņam nav izdevies turpināt ceļu. Vai nu šoferis nav spējis novaldīt auto pagriežoties līkumā, vai ir mēģinājis izvairīties no sadursmes ar kādu pretim braucošu spēkratu.

Cilvēki, kas tobrīd atradās uz ielas, izsaukuši ātro palīdzību un policiju. Kā stāsta vietējā iedzīvotāja, ieraugot notiekošo, uzreiz bijis skaidrs, ka uzdot kādus jautājumus transportlīdzeklī esošajiem nav jēgas.

Kas attiecas uz auto šoferi, tuvāko gadu laikā vīrietim būs gana daudz laika, lai savestu kārtībā savu sasisto spēkratu. Bez autovadītāja “tiesībām” automašīna viņam nebūs nepieciešama.

1 komentārs