Veicot bīstamu apdzīšanas manevru, Berģos uz viadukta notikusi divu automašīnu sadursme

2 komentāri
Veicot bīstamu apdzīšanas manevru, Berģos uz viadukta notikusi divu automašīnu sadursme
DEGPUNKTĀ

Berģos – vietā, kas, šķiet, drīz kļūs par “melno punktu” satiksmes organizētāju un autobraucēju kartēs, noticis ceļu satiksmes negadījums.

Berģu viadukts noteikti nebūs tā vislabākā vieta apdzīšanas manevru veikšanai. Pirmkārt, to aizliedz ceļu apzīmējums, jo visā posma garumā ir nepārtrauktā līnija, otrkārt, ceļš aiziet līkumā, kas būtiski samazina redzamību.

Neatkarīgi no tā trešdienas pēcpusdienā kāds vīrietis, ar savu “Audi” braucot uz Jaunciema pusi, tomēr izdomāja riskēt un apdzīt priekšā lēnāk braucošu spēkratu. Iebraucot pretējā joslā, aiz līkuma parādījās “Renault” mikroautobus, kas brauca no viadukta uz leju Siguldas šosejas virzienā.

“Sākumā likās, ka vadītājs alkohola reibumā, bet tomēr nebija,” stāsta “Renault” vadītājs Nauris.

“Audi” vadītājam tika veikta arī alkohola konstatācijas pārbaude. Promiles alkometrs neuzrādīja. Negadījuma dēļ uz Berģu viadukta kādu laiku bija daļēji bloķēta automašīnu satiksme.

Tiklīdz policisti piefiksēja notikušo un pabeidza mērījumus, abas joslas atbrīvotas kustībai. Jāpiebilst, ka šajā pašā vietā pirms nedēļas avarēja publikās autonomas “CityBe” spēkrats un kāds “Volkswagen”. Šajā ceļa posmā bieži kādam ir vēlme braukt ātrāk, taču ne velti te salikti ierobežojumi, un, no drošības viedokļa raugoties, tiem ir būtiska nozīme.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!