11 komentāri

“Vedu oligarhiem vīnu, bet nonācu anomālajā zonā un avarēju,” tā saka pieredzējušais šoferis Leonīds, kuram tagad lielas nepatikšanas, jo sasitis darba auto.

Piektdien, 1. septembrī, pēcpusdienā Ventspils šosejas 66. kilometrā avarēja kravas automašīna pilna ar vīnu. Tās šoferis palicis neskarts un neslēpj savu sašutumu par to, ka taisnā posmā bijis spiests nobraukt no ceļa, jo mašīnu nezināmi spēki sākuši vilkt grāvī.

Leonīds
Avarējušais autovadītājs

Te ir anomālā zona, ceturtā fūre šajā vietā iebrauc grāvī. Viena bija tur, tagad es te. Labi, ka cietuši tikai dzelži. Varēja būt arī līķi.

Policijā šis negadījums tiks fiksēts, lai Leonīdam būtu dokumenti, ko iesniegt apdrošinātājiem. Nekādu sodu autovadītājs nesaņems, jo autoavārijā neviens cits nav cietis.

TOP komentāri

 • Irina Kleina
  +3 +3 0

  Irina Kleina

  Ir kada mistika jo kaut kas notiek parak biezi vai ir kads tur aprakts vai miris dzivnieks jo speks pavilkt tadu furi ar pilnu kravu nav viennozimigi iespejams, ludziet macitaju iesvetit un aizlugt par boja gajusiem uz celiem , cilveki nesmejeties laiks ir misejies un sargajiet sevi ludziet Dievu.
 • Pēteris Rakštis
  +3 +3 0

  Pēteris Rakštis

  Šodien 20-30 metrus tālāk opelis ar pa grāvi vazājās tiešām interesanti jo ceļš labs un taisnais posms
 • Monoglots
  +3 +3 0

  Monoglots

  Nelaime pēc definīcijas arī laikam nebūs nekāda laime. Un tomēr ir tāds teiciens "laime nelaimē" :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl