Veci netikumi nekur nepazūd: iepriekš sodīts dzērājšoferis reibumā apskādē “Lexus”

1 komentārs
Veci netikumi nekur nepazūd: iepriekš sodīts dzērājšoferis reibumā apskādē “Lexus”
EKRĀNUZŅĒNUMS

Kāds ne pārāk apzinīgs Ķengaraga iedzīvotājs uz līdzenas vietas ticis pie kriminālprocesa un iekūlies pamatīgās nepatikšanās, kas viņam izmaksās vairākus tūkstošus eiro.

Svētdienas pievakarē, lēnā garā slīdot pa Ķengaraga iekšpagalmiem, viena no Latgales pārvaldes auto patruļām nejauši sastapusies ar ārkārtīgi aizdomīgu skatu – kādu acīmredzami apreibušu vīru, kurš grīļojies pie zālienā ar diviem riteņiem novietota auto, kurā atradies vēl viens tikpat piedzēries vīrietis. Lai noskaidrotu, kas atgadījies un kas tad abiem padomā, kārtības sargi piestājuši, un jau pirmajās sarunas minūtēs radušās aizdomas, ka abi tik tikko atbraukuši ar šo pašu auto.

Protams, uzzinot šādus faktus, inspektori lūguši abus iereibušos uzkavēties un uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus no ceļu policijas.

Savu versiju par to, kas licis tā rīkoties, pārkāpējs jau tuvākajā nākotnē varēs uzticēt tiesnesim, jo par šo ne pārāk veiksmīgo izbraucienu nu ierosināta krimināllieta un vīrietis nonāks uz apsūdzēto sola. Turklāt papildus šīm klapatām viņš droši var gaidīt arī rēķinu no apdrošinātājiem, kuri apmaksās dzērumā apskādētā “Lexus” remontu un noteikti vēlēsies šo naudu atgūt.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā