“Veči, davai, es jums iedošu 50 eiro” – iereibis motociklists pēc avārijas mēģina “sarunāt” ar policistiem

1 komentārs
“Veči, davai, es jums iedošu 50 eiro” – iereibis motociklists pēc avārijas mēģina “sarunāt” ar policistiem

Pārsvarā, runājot par apreibušiem šoferim, prātā nāk vien autovadītāji, kuri bieži vien, nespējot pat lāga pārvietoties uz savām kājām, nolemj sēsties pie kāda četrriteņu braucamrīka stūres. Tomēr gadās arī pa kādam stūrētājam, kas pēc iedzeršanas ir pārliecināts, ka varēs savaldīt motociklu.

Darba dienas pievakarē no galvaspilsētas puses atgriežoties Ķekavā, likumsargi uz automobiļu un citu braucamrīku pārpilnās Bauskas šosejas pamanījuši nule notikušu motocikla avāriju. Turklāt izskatījās, ka motobraucējs varētu būt alkohola reibumā.

Inspektori apgriezuši savu auto un jau pavisam drīz devušies pretī vīrietim, kurš, stāvot grāvī, centies piestutēt savu divriteņu braucamrīku. Turpmākās sarunas laikā neveiksmīgais pilots gan vēl labu laiku atteicies nosaukt savus personas datus, murminājis ko par paziņām, kas viņu izpestīšot un izmisīgi centies ko sarunāt.

Kad beidzot, policistiem izdevies noskaidrot vīrieša identitāti, atklājies, ka motocikla stūrēšana reibumā ir vien daļa viņa pēdējā laika veikuma. Par kādu iepriekš paveiktu noziegumu vīrietim jau piemērota policijas kontrole. Taču, ja šādi atklājumi policistus tā īsti nepārsteidz un drīzāk ir likumsargu ikdiena, alkometra rādījums gan bijis kā zibens no skaidrām debesīm – atklājies, ka motocikla pilots labu brīdi pēc avārijas vēl joprojām ir gandrīz četru promiļu reibumā.

Paša motocikla stūrētāja uzvedība gan liecināja, ka viņš vismaz šajā vakarā tā arī nav sapratis, kā viņam patiesībā paveicies, un to, cik viegli viņš varēja kļūt par ceļu satiksmes negadījumu “statistiku”.

1 komentārs