“Varēju arī ielidot pretējā joslā kādam zem riteņiem!” Motocikla un dzērājšofera sadursme Biķernieku ielā

7 komentāri
“Varēju arī ielidot pretējā joslā kādam zem riteņiem!” Motocikla un dzērājšofera sadursme Biķernieku ielā

Pirmdienas rītā Biķernieku ielā, apsteidzot pieturā apturētu trolejbusu, motocikla vadītājs pat nespēja nojaust, ka tikai acumirkli vēlāk viņš jau vārtīsies pa asfaltu, jo uz galvenā ceļa negaidīti viņa priekšā izbrauks kāds “VW” minivens.

Motociklists vien norāda, ka, pamanot automašīnu, izvairīties no sadursmes vairs neesot bijis iespējams, tāpēc nācās sagatavoties triecienam. Cietušais vien nopūšas, ka tobrīd neviens neesot braucis no pretējās puses. Tādā gadījumā iznākums varēja būt pavisam citādāks.

Redzot notikušo, apkārtējie izsaukuši operatīvos dienestus, un jau drīz vien notikuma vietā piestājusi neatliekamā medicīniskā palīdzība, bet vēl brīdi vēlāk – arī policisti.

Motocikla vadītājs atklāj, ka, jau nedaudz atgūstoties pēc avārijas, viņš pamanījis, ka “VW” vadītājs uz notikušo reaģē visai neparasti, un kaut kas vīrieša uzvedībā šķitis aizdomīgs. Tādēļ nav bijis nekāds pārsteigums, kad kārtības sargu ierašanās brīdī inspektori viņam, pirmkārt, pasnieguši alkometru. Un, kā izrādījās, apkārtējo aizdomas izrādījušās patiesas, jo šoferis, visticamāk, nebija paspējis atgūties no kādas iepriekšējās dienas ballītes. Vieglā auto stūrētāja izelpā konstatēta gandrīz promile alkohola. Tas nozīmē ne tikai pamatīgas nepatikšanas un sēšanās uz apsūdzēto sola, bet vairākos tūkstošos eiro mērāmus izdevumus, jo Mārtiņa pērn iegādātā motocikla remonta izmaksas nu tiks piedzīts no iereibušā avārijas izraisītāja.

7 komentāri