“Varēja just, ka viņam ir baisas paģiras!” Iereibis šoferis izraisa avāriju, kurā cieš motociklisti

0 Komentāru
“Varēja just, ka viņam ir baisas paģiras!” Iereibis šoferis izraisa avāriju, kurā cieš motociklisti

Sestdienas rītā kādā Jūrmalas veikaliņā ienācis vietējiem jau labi zināms vīrs. Neatkarīgi no tā, ka tobrīd bija tikai nedaudz pāri plkst. 9.00, atnācēja vienīgais pirkums bija limonāde un pudele šņabja.

Veikala pārdevēja Solveiga neslēpj, ka tajā rītā, dodoties uz darbu, viņa šā kunga automobili jau bija manījusi turpat netālu stāvam mežmalā. “Pēc veikala atvēršanas viņš atbrauca un nopirka šņabi. Jau tad varēja just, ka viņam ir baisas paģiras,” turpina pārdevēja.

Sieviete nodomāja, ka pazīstamais kungs dosies atpakaļ uz meža pusi, jo no rīta viņš tur mašīnā esot gulējis.

Turpmākie notikumi gan būtu palikuši bez ievērības un apreibušais šoferis pat būtu izsprucis no soda, ja vien pēcpusdienā, turpat Slokas un Skuju ielas krustojumā (tikai dažus desmitus metrus no veikaliņa) neatskanētu blīkšķis.

Solveiga tik pēc tam atskārta, ka jau no paša rīta vajadzēja zvanīt policijai. “Zinu. Zinu, ka vajadzēja. Tā ir mana kļūda, par kuru tagad sevi šaustu. Tāpēc, ka tamdēļ ir cietuši cilvēki.”

Kā stāsta aculiecinieki, visticamāk, apreibušā stūrētais vieglais auto izbraucis tieši pa galveno ceļu braucošā motocikla priekšā. Motociklists, nespējot laikus apstāties, ietriecies tieši vadītāja durvīs.

Avārijas brīdī motociklu vadījis kāds 46 gadus vecs vīrietis, bet pasažiera vietā atradusies viņa 44 gadus vecā dzīvesbiedre.

Šobrīd likumsargi neatklāj, cik promiļu reibumā bijis “Renault” šoferis, taču ir skaidrs, ka viņš automobili pilotējis pēc grādīgo malkošanas. Jau ir ierosināta krimināllieta, un 45 gadus vecajam vīrietim pēc iznākšanas no slimnīcas priekšā ir ne tikai atveseļošanās periods, bet arī tiesu darbi un, iespējams, pat kāds laiks aiz restēm.

Visi cietušie turpina atlabšanu.
0 Komentāru