“Varbūt viņai bija epilepsijas lēkme”; neskaidros apstākļos “Toyota” taranē stāvošu auto

1 komentārs

Sākoties epilepsijas lēkmei pie automašīnas stūres, vadītāja zaudējusi kontroli par braucamrīku, nobraukusi no savas joslas un taranējusi kādu citu spēkratu. Šādi notikumi ceturtdien piedzīvoti Imantā.

Kurzemes prospektā, vietā, kur ceļš krustojas ar Kleistu ielu, noticis visai netipisks negadījums. Uz ceļa sadūrušies divi vieglie spēkrati – “Volkswagen Jetta”, kas braucis pa Kleistu ielu un “Toyota Camry”, kas virzījies pa Kurzemes prospektu.

“Volkswagen” automašīnas vadītājai bija jāapstājas pie krustojuma un jādod ceļš pa galveno ceļu braucošiem auto, un sākotnēji šķitis, ka vadītāja rupji pārkāpusi ceļu satiksmes noteikumus un ignorējusi šo ceļa zīmi.

Taču vēlāk atklājies, ka avārijas brīdī minētais “Volkswagen” spēkrats pat nebija izkustējies no vietas, kad tajā nezināmu iemeslu dēļ iestūrēja “Toyota” braucamrīks. Tā vadītāja, visticamāk, cīnījusies ar spēkrata vadību, taču nebija tikusi galā. “Volkswagen” šofere, kas saņēmusi spēcīgo triecienu no sāniem, raidījumam “Degpunktā” izstāsta iespējamo nesaprotamā manevra iemeslu.

“Viņa ieskrēja iekšā. Es stāvēju krustojumā, gaidīju, viņa mainīja virzienu un ieskrēja. Es nepaspēju pat izbraukt, es vienkārši stāvēju. Stāvošā mašīnā iebrauca iekšā. Varbūt viņai bija epilepsijas lēkme, viņa pēc tam raustījās.  Viņu aizveda ātrā palīdzība. Man ir viss kārtībā, vienīgais stress,” stāsta avārijā iesaistītā “Volkswagen” vadītāja.

Šobrīd nav zināms, sākotnējā informācija par epilepsijas lēkmi ir apstiprinājusies, vai notikušajam bijis cits skaidrojums. Taču, visticamāk, vadītājai būs atkārtoti jāapmeklē medicīnisko komisiju, kas izvērtēs viņas veselības stāvokli un to, vai turpmākā sēšanās pie stūres nevar apdraudēt satiksmi.

1 komentārs