“Varbūt kāds kādam atriebās…” Nomaļā vietā Rīgā uzliesmo taksometrs

1 komentārs
“Varbūt kāds kādam atriebās…” Nomaļā vietā Rīgā uzliesmo taksometrs
DEGPUNKTĀ

Kāds taksometra šoferis spiests palikt bez iztikas līdzekļiem un sēdēt mājās, kaļot plānus, kā tikt pie jauna auto. Viņa pārvietošanās līdzeklis un peļņas avots naktī sadedzis zilās liesmās.

Pagājušajā naktī Vecmīlgrāvī, Meldru ielā pie 12. nama uzliesmoja automašīna “Škoda Octavia”, vairākiem mājas iedzīvotājiem sagādājot bezmiega brīžus. Vietējie visi kā viens pieļauj, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana. Mašīna pieder kādam taksometra vadītājam, un spēkrats arī izmantots pasažieru pārvadāšanai.

“Viņš ir taksometra šoferis. Taksis tikai uz izsaukumiem. Pati neaizdegās, es tā domāju. Ja būtu darbojusies, varētu aizdegties, bet ja stāv…Kāds noteikti aplēja ar kaut ko un viens, divi,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Savukārt kāda vietējā iedzīvotāja saka: “Varbūt kāds arī aizdedzināja, jo tāda vieta, es pat nezinu. Vieta nav laba, nomaļa. Varbūt kāds kādam atriebās, es nezinu.”

Liesmojošo automašīnu naktī redzējis arī vietējais iedzīvotājs Māris, kurš piektdien ejot nodot pudeles, vēlreiz nopētījis jau apdzēstu braucamrīku. Viņš pieļauj, ka automašīna aizdedzināta.

Raidījums “Degpunktā” mēģināja uzrunāt arī pašu taksometra īpašnieku, taču vīrietis nevēlējās stāstīt par notikušo un tālākā lietas attīstība ir uzticēta kriminālpolicijai.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!