“Varam kaut kā?” – vīrietis mēģina “iežēlināt” likumsargus ar 20 eiro un nonāk aiz policijas auto restēm

7 komentāri
“Varam kaut kā?” – vīrietis mēģina “iežēlināt” likumsargus ar 20 eiro un nonāk aiz policijas auto restēm

Kārtējam šoferim, kuram mēģinājums ko ”sarunāt”, lai izspruktu no soda, beidzies ar negribētu izbraucienu policijas auto un krietni vien lielākām nepatikšanām nekā vien pārkāpuma protokols.

Darba dienas pēcpusdienā Vecpilsētas kārtības sargi bija spiesti aizkavēt kādu taksometra šoferi, kurš turpat policijas patruļas priekšā nekaunīgi pārkāpis ceļu satiksmes noteikumus.

Inspektori nolēma taksistu saukt pie atbildības un, kārtojot lietvedību, pamanīja, ka neatkarīgi no policijas ieslēgtajām bākugunīm vēl kāds autovadītājs izdarīja identisku pārkāpumu, braucot pa gājēju-velosipēdu ceļu un nostājoties tieši priekšā policijas ekipāžai.

Tajā brīdī vadītājs no maka izvilka 20 eiro banknoti un sniedza to policistam, krievu valodā sakot “lūdzu” – tātad acīmredzami piedāvāja kukuli nolūkā izvairīties no administratīvās atbildības. Rezultātā viņš tika aizturēts par kukuļa došanu policistam un pret viņu uzsākts kriminālprocess.

Lai vai kāds būtu šākriminālprocesa iznākums, vīri pēc aizturētā nodošanas kolēģu rokās un paskaidrojumu sniegšanas jau Matīsa ielas iecirknī šoferim noformējuši arī administratīvā pārkāpuma protokolu, kas nozīmē, ka no soda tā arī neizdevās izmukt un visas šis klapatas izrādījušās pilnīgi liekas.

7 komentāri