Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus motocikla sadursmei ar auto Liepājā

0 Komentāru
Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus motocikla sadursmei ar auto Liepājā
VALSTS POLICIJA

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus motocikla sadursmei ar auto Liepājā, Skaties.lv informēja Valsts policijā.

Šā gada 2.jūlijā, ap plkst. 11.40 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Zemnieku ielā, ir noticis ceļu satiksmes negadījums – sadursme starp motociklu “Kawasaki” un automašīnu “Ford Mondeo”.

Pēc sadursmes motocikls, inerces vadīts, uzbrauca apgaismes stabam, to bojājot. Negadījumā cieta motocikla vadītājs, kurš tika nogādāts medicīnas iestādē.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas par notikušo uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu un tika skaidroti precīzi negadījuma iemesli, taču gala lēmuma pieņemšanai ir nepieciešama informācija no aculieciniekiem.

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus, kuri 2.jūlijā ap plkst. 11.40 ir redzējuši negadījumu Liepājā, Zemnieku ielā un var sniegt policijai noderīgu informāciju. Aculieciniekus aicinām zvanīt dienās no plkst. 08.00-16.30 pa tālruņa numuru 63404631 vai pa tālruņa numuru 110 jebkurā laikā.

0 Komentāru