Valmierā pārgalvīgs motociklists bēg no policijas un ielec Gaujā

4 komentāri
Valmierā pārgalvīgs motociklists bēg no policijas un ielec Gaujā
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Otrdien, 7. aprīlī, Valmierā uz Vanšu tilta policija aizturējusi pārgalvīgu motociklistu, kurš bēgot, ielēcis Gaujā, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Pusdienlaikā policijā saņemta informācija par to, ka Valmierā kāds vīrietis ar motociklu braukā pa Sajūtu takas parka teritoriju. Izbraucot policijas norīkojumam, minētais motociklists tika pamanīts uz gājēju tilta Valmierā.

Apturot motocikla vadītāju, vīrietis uzsāka bēgšanu ar kājām un ielēca Gaujas upē, tādējādi cenšoties aizmukt no policista. Tomēr vīrietim tas neizdevās un policists šo vīrieti sagaidīja otrā upes krastā. Pie aizturēšanas motocikla vadītājs izrādīja fizisku pretošanos, nepakļāvās policista likumīgai prasībai pārtraukt likumpārkāpumu, kā arī vērsa fizisku spēku pret amatpersonu.

1991. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts medicīnas iestādē narkotisko un psihotropo vielu lietošanas fakta pārbaudei. Vīrietis vadīja motociklu bez valsts reģistrācijas numura zīmēm, bez aizsargķiveres, kā arī bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Tāpat vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažādiem pārkāpumiem.

Šobrīd motocikla vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols un tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

Valsts policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi un, redzot likuma pārkāpēju, nekavējoties ziņoja policijai. Tāpat Valsts policija aicina iedzīvotājus būt prātīgiem un ievērot ceļu satiksmes noteikumus, atgādinot, – bezatbildīga rīcība var apdraudēt ne tikai savu, bet arī apkārtējo cilvēku drošību.