Komentāri

Reģionālās pašvaldības policijas patruļa īsi pirms plkst. 22.00 iegriezusies kādā nomaļā Valdlauču ieliņā. Pateicoties iedzīvotāju sniegtajām ziņām, likumsargi jau zināja, ko meklē, un, ieraugot “Audi”, kas iznira no tumsas, inspektoriem bija skaidrs, ka tas ir viņu meklētais auto.

Par spīti tam, ka aizturētais jauneklis uzvedies acīmredzami aizdomīgi, gaisā nav bijusi jūtama alkohola smaka. Savukārt, rūpīgāk ieskatoties apturētā stūrētāja acīs, kļuvis skaidrs, ka apreibumam un nervozitātei varētu būt arī kāds cits iemesls.

Drīz vien, ielūkojoties policijas datubāzēs, atklājies, ka šoferim jau atņemta autovadītāja apliecība par auto vadīšanu reibumā. Ņemot vērā notikuma vietā konstatēto, ziņa par šo sastapšanos nodota arī ceļu policistiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl