Komentāri
Vakar Latvijā reģistrētas 98 avārijas, kurās cietuši 9, bet gājis bojā viens cilvēks
FOTO: LETA

Vakar valstī reģistrēti 98 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki un viens gājis bojā, informē Valsts policija (VP).

Ceļu satiksmes jomā noformēti 517 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp 167 par ātruma pārsniegšanu, septiņi par agresīvo braukšanu un astoņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jelgavas novada Līvbērzes pagastā, uz Auces tilta, sadūrušās divas automašīnas.

Negadījumā iesaistīta 1989. gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna “Nissan” un 1982. gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna “Mazda”. Traumas sadursmē guva “Mazda” vadītājs.

Tikmēr Rēzeknes novada Mākoņkalna pagastā, uz ceļa Malta-Kaunata, divu automašīnu sadursmē cietis viens no autovadītājiem, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Savukārt divu automašīnu sadursmē Ķekavas novadā, uz ceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža, cietis viens no autovadītājiem un pasažiere, kuri abi nogādāti slimnīcā.

Ogrē, Brīvības ielā, mopēda un automašīnas sadursmē cietis mopēda vadītājs, kurš arī nogādāts slimnīcā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl