Vakar Latvijā pieķerti seši dzērājšoferi, bet avārijās cietuši 15 cilvēki

0 Komentāru
Vakar Latvijā pieķerti seši dzērājšoferi, bet avārijās cietuši 15 cilvēki
FOTO: F64

Vakar valstī reģistrēti 72 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 15 cilvēki, informē Valsts policija (VP).

Ceļu satiksmes jomā sastādīti 711 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 160 par ātruma pārsniegšanu, pieci par agresīvo braukšanu un seši par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Rīgā, Kalnciema un Rucavas ielas krustojumā sadūrās automašīna “Chrysler”, kuru vadīja 1951.gadā dzimis vīrietis, un automašīna “Opel”, kuru vadīja 1978.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta “Chrysler” pasažiere, 1980.gadā dzimusi sieviete, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

Priekuļu novadā uz ceļa Valmiera-Cēsis-Drabeši 1988.gadā dzimis vīrietis, braucot ar automašīnu “Ford Transit”, iespējams, netika galā ar transportlīdzekli, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca kokam. Negadījumā cieta automašīna pasažiere, 1964.gadā dzimusi sieviete un vadītājs. Cietušie ar gūtajām traumām nogādātas medicīnas iestādē.

Rīgā, Biķernieku un Lielvārdes ielas krustojumā notika sadursme starp automašīnu “BMW”, kuru vadīja 1992.gadā dzimis jaunietis un automašīnu “Toyota”, kuru vadīja 1995.gadā dzimusi jauniete. Negadījumā cieta minētā jauniete, kura ar gūtajām traumām nogādāta medicīnas iestādē.

0 Komentāru