Vakar Latvijā pieķerti 14 dzērājšoferi

Komentāri
Vakar Latvijā pieķerti 14 dzērājšoferi
FOTO: LETA

Sestdien, 22. aprīlī, uz Latvijas ceļiem aizturēti 14 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, atklāj Valsts policija.

Rīgas reģionā aizvadītajā diennaktī pieķerti septiņi dzērājšoferi, Zemgalē – trīs, Vidzemē – divi, bet Kurzemē un Latgalē – pa vienam.

Sestdien uz Latvijas ceļiem policisti noformējuši arī 200 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, kas ir par pieciem mazāk nekā dienu iepriekš. Visvairāk šādu protokolu – 61 – noformēti Rīgā un tās apkārtnē.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 541 protokolu, kas ir par 42 mazāk nekā dienu iepriekš. Sestdien 243 protokoli noformēti Rīgā un tās apkārtnē, 87 – Zemgalē, 86 – Vidzemē, 79 – Latgalē, bet 46 – Kurzemē.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl