Vakar Latvijā pieķerti 14 dzērājšoferi

Komentāri
Vakar Latvijā pieķerti 14 dzērājšoferi
FOTO: LETA

Sestdien, 22. aprīlī, uz Latvijas ceļiem aizturēti 14 autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, atklāj Valsts policija.

Rīgas reģionā aizvadītajā diennaktī pieķerti septiņi dzērājšoferi, Zemgalē – trīs, Vidzemē – divi, bet Kurzemē un Latgalē – pa vienam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestdien uz Latvijas ceļiem policisti noformējuši arī 200 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, kas ir par pieciem mazāk nekā dienu iepriekš. Visvairāk šādu protokolu – 61 – noformēti Rīgā un tās apkārtnē.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 541 protokolu, kas ir par 42 mazāk nekā dienu iepriekš. Sestdien 243 protokoli noformēti Rīgā un tās apkārtnē, 87 – Zemgalē, 86 – Vidzemē, 79 – Latgalē, bet 46 – Kurzemē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl