Vakar Latvijā notikušas 56 avārijas, kurās cietuši 14 cilvēki

Komentāri
Vakar Latvijā notikušas 56 avārijas, kurās cietuši 14 cilvēki
FOTO: LETA

Sestdien, 1. aprīlī, Latvijā reģistrēti 56 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 14 cilvēki, informē Valsts policija.

Pieci cilvēki cieta avārijās Rīgas reģionā, četri – Zemgalē, trīs – Latgalē, bet pa vienam – Vidzemē un Kurzemē. No cietušajiem divi bija gājēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi 11 autovadītājus. Četri dzērājšoferi aizturēti Kurzemē, trīs – Vidzemē, divi – Rīgā, bet pa vienam – Latgalē un Zemgalē. Rīgas apkārtnē aizturēti arī divi autovadītāji, kuri bija lietojuši narkotikas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 197 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 133 autovadītāji, Vidzemē – 24, Zemgalē -19, Kurzemē – 10, bet Latgalē – 11.

Kopumā policija vakar noformējusi 521 protokolu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, aptuveni puse no kuriem noformēti autovadītājiem galvaspilsētā un tās apkārtnē.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl