“Vairākas diennaktis strādājis un aizmidzis pie stūres!” Netālu no Krogsila notikusi busiņa un vieglā auto sadrusme

7 komentāri
“Vairākas diennaktis strādājis un aizmidzis pie stūres!” Netālu no Krogsila notikusi busiņa un vieglā auto sadrusme
DEGPUNKTĀ

Piektdien, 31. augustā, no rīta uz autoceļa A7, netālu no Krogsila, notikusi avārija, kurā tikai pāris metri izšķīruši iznākumu – šoreiz paveicies, un potenciāli bīstama frontāla sadursme tomēr izvērtusies krietni vieglāk.

Ķekavas virzienā braucošais “Audi A6” iebraucis pretējā joslā un aizķēris baltā kravas busiņa “Iveco” sānus, pēc kā ar zivīm piekrautais auto nomests no ceļa, savukārt otrs auto apstājies turpat netālu.

Jāteic, ka rīta pusē, kad notika sadursme, uz ceļa atradušies desmitiem citu automobiļu, tādēļ paveicis arī, ka sasistie spēkrati nav aizķēruši nevienu citu.

“Cilvēks saka, ka pie stūres aizmidzis un tieši priekšā, nu ne priekšā, bet pa aizmugurējo riteni… Viņš iebrauca manā joslā. Braucu pa labi, pa labi, bet kur tālāk? Tur jau grāvis, viss… Viņš teica, ka esot vairākas diennaktis strādājis un aizmidzis pie stūres,” stāsta busiņa “Iveco” vadītājs Vladimirs.

Raidījuma “Degpunktā” uzrunātais “Audi A6” šoferis no sarunas kameras priekšā gan atturas – viņš savu stāstu uzticēšot ceļu policistiem. Lai arī abi automobiļi cietuši pamatīgi un, iespējams, apdrošinātājiem busiņu var nākties pat norakstīt, var teikt, ka abiem iesaistītajiem tomēr izdevies izsprukt sveikā.