“Uzpildīt degvielu braucu”; policisti Rīgā no “trases” noņem iereibušu mopēdistu

1 komentārs

Svētdienas pievakarē pa Mārupes ielu patrulējošie policisti nejauši sastapušies ar kādu mopēdistu, kura izskats jau pa gabalu liecinājis, ka kaut kas nav kārtībā.

Braucamrīkam nebija numura zīmju un nedega dažas lampiņas, savukārt pilotam, kurš ar zināmām grūtībām noturējās taisni, galvā nebija ķiveres. Mopēda vadītājs kārtības sargiem apgalvoja, ka dodas vien uzpildīt degvielu. Taču policistiem uzreiz bijis skaidrs, ka vīrietis mopēdu vada reibumā.

“Darbinieki, pieejot tuvāk, juta, ka no vadītāja nāk alkoholam raksturīgā smaka. Vadītājs arī nespēja uzrādīt nekādu dokumentāciju, līdz ar to tika pieņemts lēmums izsaukt ceļu policijas darbiniekus, kuri ieradās, veica procesuālās darbības. Tika noskaidrots, ka šā mopēda vadītājs ir 1,9 promiļu reibuma,” stāsta RPP Zemgales pārvaldes priekšnieka vietnieks Edgars Bensons-Bukšs.

Visticamāk, apturētajam paveicies, ka viņš noņemts no trases, pirms šādā stāvoklī iekūlies kādās vēl lielākās nepatikšanās. Ceļu policisti vīrietim noformējuši vairākus administratīvā pārkāpuma protokolus, kā arī lieguši viņam tālāku ceļu ar šo braucamrīku.

1 komentārs