Uzlikta drošības josta, iespējams, būtu paglābusi vīrieti no nāves

0 Komentāru

Šosejas Rīga-Ventspils 27. kilometrā 6. septembra rītā frontālā triecienā dzīvību zaudēja kāds cienījama vecuma vīrietis. Sākotnējā informācija liecina, ka tieši seniora vadītā ”Toyota” automašīna iebrauca pretējā virziena joslā, vēsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Kravas mikroautobusa ”Volkswagen Krafter” un automašīnas ”Toyota Corolla” sadursme šorīt uz Jūrmalas apvedceļa pilnībā apstādināja satiksmi. Trieciens bija tik liels, ka Rīgas virzienā braucošais mikroautobuss gaisā apmeta kūleni un ielidoja grāvī, savukārt vieglais auto, kas virzījās uz Tukumu, apstājās šķērsām ceļa vidū. Abi mikroautobusā sēdošie paši izrāpās no spēkrata, savukārt ”Toyota” vadītājs bija smagi iespiests, tomēr vēl elpoja. Aculiecinieki nekavējoties sauca glābējus un mediķus.

Lasi vēl – Uz Jūrmalas apvedceļa smaga frontālā sadursme; gājis bojā vieglās mašīnas šoferis

”Uzreiz uz negadījuma vietu devās četras mediķu brigādes, tostarp arī ārstu speciālistu. Uz vietas mediķi konstatēja, ka diemžēl līdz mediķu ierašanās brīdim bojā gājis ir viens cilvēks, viņa traumas nebija savienojamas ar dzīvību, savukārt divi citi cilvēki bija guvuši vairāku ķermeņa daļu nopietnus ievainojumus jeb politraumu, un viņi abi vidēji smagā stāvoklī tika nogādāti slimnīcā,” skaidro NMPD.

Notikuma vietā sastaptie mikroautobusa braucēju kolēģi pauž cerību, ka ar darbabiedriem viss būs labi. Klātesošie nekādi nepieļauj domu, ka vainīgs varētu būt mikroautobusa vadītājs.

”Divi cilvēki bija iekšā. Abi aizvesti uz slimnīcu. Tas ir darba mikroautobuss,” norāda mikroautobusa pasažieru kolēģi

Policisti norāda, ka busiņa šoferis jau paspējis sniegt pirmās liecības un pat uz vietas ticis pārbaudīts ar alkometru: ”Cik mums šobrīd ir zināms, ka mikroautobusa vadītājs nav lietojis alkoholu.”

Šobrīd pastāv aizdomas, ka tieši 59 gadus vecais ”Toyota” vadītājs iebraucis pretējā joslā. Tas secināms gan no aculiecinieku liecībām, gan pēdām uz asfalta un grāvī. Neoficiāli zināms, ka vieglā automobiļa vadītājs ļoti strauji iebraucis pretējā joslā un notikušais nav saistāms ar vēlmi pārgalvīgi apdzīt. Var pieļaut, ka šoferis iesnaudies vai varbūt viņam pie stūres kļuvis slikti. Arī alkohola reibums nav izslēgts.

Notikuma vietā sastaptie glābēji un izmeklētāji norāda uz vienu paradoksālu lietu, kas, ļoti iespējams, varēja glābt ”Toyota” automašīnas vadītāja dzīvību – viņš nebija piesprādzējis, bet drošības jostas sprādzes stiprinājuma vietā bija iesprausta vien butaforija, kas visdrīzāk slāpēja nepatīkamās skaņas, ko signalizē automašīna, kad vadītājs aizmirsis pielikt jostu.
0 Komentāru