Komentāri

Ceturtdien, 3. augustā, tikai laimīga sagadīšanās paglābusi kādu kungu no lielas nelaimes brīdī, kad viņa vadītais auto izripojis priekšā milzīgam, desmitiem tonnu smagam kravas automobilim.

Darba dienas pievakarē, kravas auto “Scania” šoferis pa Liepājas šoseju stūrējis galvaspilsētas virzienā, kad krustojumā pie pagrieziena uz Tukumu tieši priekšā viņa desmitiem tonnas smagajam kravas auto no mazākas nozīmes ceļa izripojis nelielais “Nissan”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pieredzējušais kravas auto šoferis spiedis bremzes cik spēka un centies apbraukt krietni vien mazāko braucamrīku, taču avārija bijusi neizbēgama.

Lai arī nelielais braucamrīks avārijā cietis visai pamatīgi un ar to vairs nevar turpināt ceļu, tā šoferi paglābušas mūsdienīgiem auto tik pierastās drošības sistēmas. Šoferis pat pēcāk pats spējis sniegt paskaidrojumus ceļu policistiem par avārijas iemesliem. Lai gan, ko gan šādā situācijā teikt – “Nissan” izbraucis priekšā pa galveno ceļu braucošam auto.

Kravas auto šoferis gan neslēpj, ka, ikdienā mērojot ceļu gar šo vietu, gadījies redzēt ne vienu avāriju vien.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl