Uz Liepājas šosejas no ceļa noskrējis pasažieru autobuss; ir cietušie

26 komentāri
Uz Liepājas šosejas no ceļa noskrējis pasažieru autobuss; ir cietušie
DACE ZANDFELDE, TWITTER / DTP LATVIA, INSTAGRAM

Trešdien pēc plkst. 14.00 uz autoceļa Rīga-Liepāja pie Pienavas no ceļa noskrējis pasažieru autobuss, ziņo operatīvie dienesti un aculiecinieki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ap plkst. 15.20 informēja, ka ugunsdzēsēji glābēji strādā notikuma vietā. Pa autobusa priekšējo logu un lūku no transportlīdzekļa tika izcelti 11 pasažieri un autovadītājs. Pieci cilvēki tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem.

Notikuma vietā ir daļēji ierobežota satiksme.

Savukārt NMPD norādīja, ka negadījuma vietā strādāja piecas mediķu brigādes, sniedzot palīdzību pieciem autobusa pasažieriem, kuri guvuši traumas. Cilvēki bijuši pie samaņas, stabilā stāvoklī.

Transportlīdzeklis pēc plkst. 14.00 pie Pienavas iebraucis grāvī un apgāzies. Sākotnējā informācija liecina, ka autobusā bijuši apmēram 20 pasažieri. Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece apstiprina, ka cietušo traumas nav smagas.

Policija izvērtēs negadījuma apstākļus, taču tiek pieļauts, ka negadījums noticis sliktu laikapstākļu ietekmē.

Pašlaik notiek avarējušās transportlīdzekļa izvilkšana no grāvja, un notikuma vietā ir ierobežota satiksme.

Cilvēkus, kas nav cietuši, glābēji nogādājuši Pienavas bibliotēkā, lai nodrošinātu viņiem atrašanos siltās telpās līdz brīdim, kamēr notikuma vietā ieradīsies cits autobuss, norāda aģentūra LETA.

Notikuma vietā strādā divas ugunsdzēsības autocisternas un glābšanas automobilis, kā arī Valsts policijas brigādes. Ņemot vērā, ka glābšanas darbi vēl turpinās, informācija vēl var tikt precizēta, norādīja VUGD.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sadursme? (@dtp_latvia) on

26 komentāri