Uz gājēju pārejas “atrod” auto, kurā saldi aizmidzis šoferis un viņa pavadone

Komentāri

Kāds kungs un viņa pavadone pēc kārtīgas ballītes iesnaudušies automobilī. It kā jau tas nebūtu nekas īpašs, ja vien abu braucamrīks nebūtu pamests uz gājēju pārejas uz vienas no Pļavnieku centrālajām ielām.

Neilgi pirms vieniem naktī Pļavniekos patrulējošo policistu ceļā parādījies kāds apvidus auto “Hyundai”, kas bija apturēts ļoti aizdomīgā vietā un aizšķērsojis vienu no braukšanas joslām. Drīz vien arī seko visai uzjautrinoša saruna starp policistiem un miegamicēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi atzīst, ka šajā situācijā, lai arī nav grūti iedomāties, kā braucamrīks varētu būt šeit nonācis, inspektoriem nav bijis pamata aizturēt ne vadītāja vietā sēdošo vīrieti, ne viņa trūcīgi ģērbto pavadoni, kas snaudusi blakus sēdvietā.

Tāpat policisti nav bijuši tiesīgi auto evakuēt, tādēļ tas atstāts turpat ielas vidū. Protams, arī turpmākās nakts patruļas laikā spēkrats pieskatīts, taču tajā sēdošie izpildījuši solījumu, un auto tā arī ielas malā nostāvējis līdz pat rīta gaismai.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl