Uz gājēju pārejas “atrod” auto, kurā saldi aizmidzis šoferis un viņa pavadone

Komentāri

Kāds kungs un viņa pavadone pēc kārtīgas ballītes iesnaudušies automobilī. It kā jau tas nebūtu nekas īpašs, ja vien abu braucamrīks nebūtu pamests uz gājēju pārejas uz vienas no Pļavnieku centrālajām ielām.

Neilgi pirms vieniem naktī Pļavniekos patrulējošo policistu ceļā parādījies kāds apvidus auto “Hyundai”, kas bija apturēts ļoti aizdomīgā vietā un aizšķērsojis vienu no braukšanas joslām. Drīz vien arī seko visai uzjautrinoša saruna starp policistiem un miegamicēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi atzīst, ka šajā situācijā, lai arī nav grūti iedomāties, kā braucamrīks varētu būt šeit nonācis, inspektoriem nav bijis pamata aizturēt ne vadītāja vietā sēdošo vīrieti, ne viņa trūcīgi ģērbto pavadoni, kas snaudusi blakus sēdvietā.

Tāpat policisti nav bijuši tiesīgi auto evakuēt, tādēļ tas atstāts turpat ielas vidū. Protams, arī turpmākās nakts patruļas laikā spēkrats pieskatīts, taču tajā sēdošie izpildījuši solījumu, un auto tā arī ielas malā nostāvējis līdz pat rīta gaismai.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl