Komentāri
Uz Dienvidu tilta notikušas divas avārijas; ir viens cietušais
Dienvidu tilts. (Edijs Pālens / LETA)

Pirmdienas, 5. jūnija, rītā uz Dienvidu tilta notikušas divas atsevišķas avārijas, veidojot pamatīgus sastrēgumus centra virzienā.

Kā portālam Skaties.lv informēja policijā, izsaukums tika saņemts plkst. 8.03. Uz Dienvidu tilta bija notikuši divi atsevišķi negadījumi. Vienā iesaistītas trīs vieglās automašīnas un viena kravas automašīna, savukārt otrajā sadursmē – iesaistīta viena vieglā automašīna un viena kravas automašīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Negadījumos ir viens cietušais, informēja policijā.

Kā ziņo aculiecinieki, virzienā uz centru pirmdienas rītā veidojās pamatīgi sastrēgumi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl