Uz Daugavgrīvas šosejas automašīnas “Toyota” vadītājs notriec sievieti

0 Komentāru

Uz Daugavgrīvas šosejas automašīnas ”Toyota” vadītājs notrieca kādu sievieti, kas šķērsoja ceļu braucošā spēkrata priekšā. Vadītājs, aptuveni 60 gadus vecs vīrietis, ja arī paspēja reaģēt un pēdējā brīdī spieda pa bremzēm, no sadursmes tomēr izvārīties neizdevās, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Pie stūres ”Toyota” automašīnai sēdēja Jānis. Viņš nesteidzīgi no Bolderājas Rīgas virzienā brauca kopējā auto plūsmā, ātrumu nepārsniedza, turējās savā joslā. Tālumā ceļmalā pamanot divu cilvēku siluetus, pat bija noņēmis kāju no gāzes pedāļa un katram gadījumam vēl piebremzējis. Drīzumā tik un tā vīrietim tomēr nācās strauji spiest bremzes, taču tas no sadursmes nepaglāba.

Protams, ka arī ar tādu ātrumu pietika, lai cietusī gūtu vairāku ķermeņa daļu smagus ievainojumus, un viņas glābšanā bija jāiesaistās pat divām mediķu ekipāžām. ”Toyota” automašīnas šoferis negadījumā tika cauri vien ar izbīli, taču incidents varēja arī pāraugt kautiņā, jo notriektās sievietes dzīvesbiedrs sākotnēji pat uzbruka Jānim.

Šobrīd zināms, ka par cietušās kundzes dzīvību cīnās ārsti, bet policijā sākts kriminālprocess.

0 Komentāru