Uz Bauskas šosejas netālu no Ķekavas avarē kāds vieglās automašīnas šoferis

Komentāri
Uz Bauskas šosejas netālu no Ķekavas avarē kāds vieglās automašīnas šoferis

Kā katru darba dienu Bauskas šoseja ir viena no noslogotākajām valsts maģistrālēm un – tur, kur daudz mašīnu – neizbēgamas arī avārijas. Pirmdienas rītā netālu no Ķekavas pilsētas zīmes kāds vieglās automašīnas šoferis, glābjoties no daudz lielākām nepatikšanām, bija spiests iestūrēt grāvī.

Brauciens uz darbu šorīt baltās “Toyota” šoferim Andrim beidzās bēdīgi. Automašīnu plūsmā notikusi pēkšņa bremzēšana, un, tā kā distance starp Andra auto un priekšā braucošo “Kia”, nebija pārāk liela, “metot pa mēmajiem” vīrietis sapratis, ka ar to būs par maz, lai izvairītos no smagām sekām. Nācies griezt stūri uz grāvja pusi.

Kravas automašīnas šoferis, kurš, iespējams, bija visu notikumu liecinieks, negadījuma vietu pameta. Var jau būt, ka viņš neredzēja un nedzirdēja to, kas notiek viņa mašīnas aizmugurē, bet, ja kaut ko manīja, varēja tomēr apstāties un tīri cilvēcīgi painteresēties, vai ar cietušajiem viss kārtībā, secina raidījums “Degpunktā”.

Policijā šobrīd uzsākta administratīvā lietvedība. “Kia” vadītājas zaudējumus segs Obligātā civiltiesiskā apdrošināšana, savukārt “Toyota” remonts, ja tā vispār labojama, Andrim būs jāapmaksā no paša kabatas.

Lasi vēl