Uz autoceļiem traģiski svētki! Policisti pieķer vairākus dzērājšoferus un notikušas avārijas

2 komentāri
Uz autoceļiem traģiski svētki! Policisti pieķer vairākus dzērājšoferus un notikušas avārijas
Edijs Pālens / LETA

Sestdien, 24. jūnijā, pie stūres reibumā pieķerti 22 autovadītāji, aģentūru informē Valsts policija.

Astoņi dzērājšoferi pieķerti Zemgalē, septiņi – Latgalē, pieci – Rīgā un divi Kurzemē. Galvaspilsētā vēl diviem šoferiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli par atrašanos pie auto stūres narkotisko vielu iespaidā.

Tāpat 180 autovadītājiem sastādīti pārkāpuma protokoli par ātruma pārsniegšanu, no tiem visvairāk Zemgalē – 53 un Vidzemē – 38. Rīgas reģionā un Latgalē šādi bijusi katrā pa 30 autovadītājiem, bet Kurzemē – 29.

Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 429 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Tāpat aizvadītajā diennaktī valstī ceļu satiksmes negadījumos cietis 21 cilvēks, bet divi gājuši bojā.

Viens traģisks satiksmes negadījums šorīt plkst.6.23 noticis Saldus novada Rubas pagastā, kur automašīna “VW Caravelle” nobrauca no ceļa un apgāzās, kā rezultātā dzīvību zaudēja viena persona, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece Vineta Mistre.

Savukārt plkst. 7.40 Krāslavas novada Indrās automašīnas vadītājs netika galā ar auto vadību, automašīna iebrauca grāvī, apgāzās un atsitās kokā. Avārijā gāja bojā viena no personām, kas atradās automašīnā, bet otra persona guvusi miesas bojājumus un nogādāta slimnīcā.

2 komentāri