“Tur sekundes ātrumā cilvēks bija beigts”; traģiskā avārijā Neretas pusē mirst vīrietis

1 komentārs
“Tur sekundes ātrumā cilvēks bija beigts”; traģiskā avārijā Neretas pusē mirst vīrietis
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kāds Neretas novada iedzīvotājs jau kādu laiku bija sirdēstu nomākts. Viņa tuvs draugs stāsta, ka problēmas likušas vīrietim ik pa brīdim tverties pie alkohola pudeles. Pirmdien īsi pirms desmitiem vakarā viņš sēdās pie stūres un traģiski zaudēja dzīvību, iebraucot pretējā joslā, kur atdūrās pret kravas automašīnu.

Juris bija savās mājās Sproģu apkaimē, kad no tuvējās šosejas puses atskanēja nepatīkams blīkšķis. Bija vēls vakars un tālumā neko nevarēja redzēt, bet vīrietis uzreiz saprata, ka nule notikusī avārija ir ļoti smaga un kādam var būt nepieciešama palīdzība.

Sadragātajā “BMW” vrakā sēdēja tikai viens cilvēks – šoferis. Palūkojoties ciešāk uz sešdesmit trīs gadus vecā vadītāja seju, Juri pārņēma šoks. Viņš nebija svešinieks. Diemžēl Juris savam tuviniekam vairs nevarēja palīdzēt. Atlika vien sagaidīt mediķu brigādi, kas konstatēja vadītāja nāvi.

“Tur sekundes ātrumā cilvēks bija beigts. Puse mašīnas bija palikusi, izdzīvot nebija iespējams. Mēs pataustījām pulsu, nekā,” stāsta Juris.

Juris saka, ka bojāgājušais, kuru arīdzan sauc Juris, pēdējos mēnešus bija ļoti uztraukts. Problēmas personiskajā dzīvē viņu darīja pārgalvīgu; iespējams, tāpēc notika nelabojamais.

“Apdzina “vieglo” no Rīgas puses, droši vien ātrums arī bija pieklājīgs. Un es domāju, ka nesavaldīja mašīnu un nāca pretī kokvedējs. Viņam tur ar ģimeni…, domāju arī tas bija savs. Iedzēra, bet nebija tas, kas dzerstās. Iedzer gadā vienu reizi, nebija, ka brauc apkārt dzēris,” stāsta Juris.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess un ekspertīzes uzrādīs, vai patiešām vīrietis bija dzēris alkohol,u pirms sēdās pie stūres.