Tumsā pie Vecumniekiem ar nenoskaidrotu auto nāvējoši notriekts gājējs

Piektdienas vakarā tumsā uz Skaistkalnes ceļa pie Vecumniekiem ar nenoskaidrotu automašīnu nāvējoši notriekts gājējs, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Tu

  Tu

  Ko jūs te tukši mūldat... ne jūs ziniet kā bij ne arii bijāt klaat... savas domas paturit pie sevis... ja jums ir kas zināms ziņojiet policijai....nevis raxtat te...
 • Es

  Es

  Kaut kā dīvaini abi kopā ar dzīves biedru lieto alkoholu ar paziņu brauc vienā mašīnā un pēkšņi nobraukta? Vai policija pārbauda visas versijas?Varbūt nav nemaz svešas personas automašīna iesaistīta?
 • Aivars

  Aivars

  Līzīte, alkohola reibums ir vainu pastiprinošo apstāklis, bet pamest negadījuma vietu, kur varbūt būtu iespējams glābt cilvēka dzīvību, ja laicīgi tiktu izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, nevis pamestu notikuma vietā, neviens nezin, kas un kā tur īsti notikās, komentējot vajag padomāt par tiem cilvēkiem kuri ir pazaudējuši sev tuvu cilvēku. Vēlreiz izsaku līdzjūtību tuviniekiem.
 • Lizīte

  Lizīte

  Bet sieviete bija alkahola reibumā. Kāpēc tas netiek rakstīts?
 • Juris Gasners

  Juris Gasners

  Kājām gājēji esiet atbildīgi, par cik ir rudens tumšie rīti(vakari) velciet vestes.veste nemaksā dzīvību.esiet rezdami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!