“Tu mūs gandrīz uz zārku aizsūtīji!” – par šokējošo dzērājšofera avāriju Dundagas pusē kriminālprocess vēl nav uzsākts

7 komentāri
“Tu mūs gandrīz uz zārku aizsūtīji!” – par šokējošo dzērājšofera avāriju Dundagas pusē kriminālprocess vēl nav uzsākts
Foto: Ekrānuzņēmums

Kāds aculiecinieks mums atsūtījis patiešām šokējošu videostāstu no Dundagas puses, kur Jāņos apreibis šoferis gandrīz nogalinājis sevi un pakļāvis briesmām apkārtējos. Un pat pēc nopietnā incidenta viss, kas šoferim rūpējis, bija mašīnā palikusī alkohola pudele.

Svētdien ap plkst. 16.00 pēcpusdienā uz Ventspils-Dundagas ceļa piedzēries šoferis lielā ātrumā veicis pārgalvīgu apdzīšanu. Rezultāts bēdīgs – auto noslīdējis no ceļa, uzmetis vairākus kūleņus un atsities pret koku. Aculiecinieki skrējuši cietušajam palīgā, bet, kad atklājies, ka viņš būs dzīvotājs, visu iemūžinājuši video.

“Tu mūs gandrīz uz zārku aizsūtīji, tu saproti to! Tu mūs gandrīz aizsūtīji! Debils! Tūlīt atbrauks policija un runās ar tevi,” – šādus vārdus pēc negadījuma veltīja dzērušajam šoferim.

Bet vislielākais šoks aculieciniekiem bija par to, ka šoferim viss notikušais nebija tik svarīgs, cik šņabja pudele, kas palikusi mašīnā. Šoferi vēlāk savāca ātrā palīdzība. Šobrīd policijā kriminālprocess pagaidām nav uzsākts.

“Automašīnas ”Chrysler” vadītājs tika nogādāts medicīnas iestādē, kur, kā ierasts, šādās situācijās, tika ņemtas analīzes, lai noskaidrotu, vai vadītājs nav bijis alkohola reibumā, un šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība,” skaidro VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Aculiecinieki saka, – šeit ir tikai jāsagaida, kāds būs promiļu daudzums, jo šaubu nav, ka dzērums bijis pamatīgs: “Es nezinu, ko viņš pirms tam bija dzēris, bet viņš bija galīgi “nost”, jo viņš, kad sāka atjēgties, jo mēs viņu nekustinājām, jo nedrīkst, mazums kas, es jau nezinu, un viņš sāka atjēgties, sāka kaut ko murmināt. Es nevaru saprast, vai viņš ir sasities, vai kas viņam, varbūt viņš mirst tur, bet tad pirmais, ko viņš varēja pateikt, bija – nesauciet “mentus”!”

“Degpunktā” tuvākajās dienās ziņos, ko ekspertīzēs noskaidrojuši policisti.

7 komentāri