“Tu ”kurtku” salauzi” – neadekvāts šoferis pretojas un iesaistās fiziskā konfliktā ar policistiem

5 komentāri
“Tu ”kurtku” salauzi” – neadekvāts šoferis pretojas un iesaistās fiziskā konfliktā ar policistiem

Raidījuma turpinājumā redzēsiet kādu šoferi, kurš nakts vidū vizinājies, pa gājēju ieliņu Vecpilsētas sirdī – taču, šajā situācijā viss nav beidzies, kā ierasts, vien ar soda protokolu, bet gan krietni lielākām nepatikšanām, dūru izvicināšanu ar policistiem, roku dzelžiem un pat kriminālprocesu.

Ar kāda melna “Audi” šoferi, policisti dodas aprunāties pavisam vienkārša iemesla dēļ – vīrietis savu auto policistu deguna galā pilotē tikai pa gājējiem un velobraucējiem paredzēto Audēju ielas posmu.

Tā kā vīrietis atzinis, ka viņam nemaz nav autovadītāja apliecības, turklāt no auto salona bija jūtama spēcīga alkohola smaka, kas tikai pastiprinājusi policistu aizdomas, par knapi šļupstošā pilota stāvokli, uz notikuma vietu izsaukti kolēģi no ceļu policijas.

Taču, šoferis, nolēmis, ka tā vienkārši nepadosies un tā vietā, lai nosauktu savus datus, sācis izdomāt dažādas pasakas, par to, ka nemaz nav vadījis automobili un pat atteicies izkāpt no spēkrata. Tomēr, pēc garākām pārrunām, pārkāpējs tomēr padevies un nonācis aiz policijas busiņa restēm.

Ierodoties arī ceļu policistiem, arī ar viņiem vīrietis nevēlējās sadarboties, tomēr vēlāk atklāja savu identitāti. Pēc Valsts policijas lūguma viņš tika nogādāts Tvaika ielā 2, kur tika veikta alkohola koncentrācijas izelpā pārbaude.

Vīrietis gan pretojās un no policijas busiņa izkāpa ārā ar pamatīgu pretestību – policijai nācās pielietot spēku. Ja domājat, ka ar vienu šādu mācību pietika, tikai desmit minūtes vēlāk, jau ekspertīžu centrā vīri atkal bijuši spiesti, tā teikt, pavingrot. Aizturētais šoferis turpināja nesadarboties ar policijas darbiniekiem un lai viņu savaldītu nācās pielietot fizisku spēku un rokudzelžus, kas ir vēl viens administratīvais pārkāpums.

Ņemot vērā, ka viņš vadīja auto bez vadītāja apliecības, vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī Gaujas ielā, kur tiks lemts par kriminālprocesa uzsākšanu.

5 komentāri